mcrblg-header-image

search

Jak uzyskać piękne i lśniące włosy?


Włosy codziennie narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Promieniowanie ultrafioletowe, niewłaściwe kosmetyki, farbowanie, suszenie oraz prostowanie. Wszystko to sprawia, że stają się one suche oraz łamliwe, wypadają, a przy tym pozbawione są blasku i witalności.

Właściwe odżywianie to podstawa

Przyczyn złej kondycji włosów upatrywać można także w nieodpowiednich nawykach żywieniowych. Niedobory witamin i minerałów uzupełnić można poprzez stosowanie stosownych suplementów diety. Jednak jest to działanie krótkoterminowe. Nic bowiem nie zastąpi zbilansowanej diety. Dlatego jeżeli chcemy posiadać lśniące, mocne i piękne włosy powinnyśmy zadbać również o to, co każdego dnia znajduje się na naszym talerzu.

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne

Oprócz właściwego odżywiania, duże znaczenie mają również wszelkiego rodzaju kuracje kosmetologiczne, które mają na celu przywrócić blask naszym włosom. Jeżeli potrzebują one natychmiastowej regeneracji, warto odwiedzić gabinet kosmetyczny, który specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych przeznaczonych właśnie na skórę głowy. Dzięki temu w szybki sposób uzyskamy zadowalające nas efekty, a nasze włosy staną się mocne, aksamitne w dotyku, lśniące oraz odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

Zabiegi tego typu zazwyczaj obejmują kilka faz, między innymi oczyszczanie, rekonstrukcję włosa czy tez nawilżanie, podczas których stosuje się kosmetyki najwyższej jakości. Maja one na celu odbudować strukturę włosa, otoczyć go intensywną ochroną oraz wzmocnić go od środka. Poprawy stanu skóry głowy dokonuje się również poprzez kosmetyki intensywnie odżywiające, które przywracają włosom elastyczność i piękny wygląd.

Kosmetyczka w Warszawie (sprawdzone z opiniami znajdziemy na przykład tutaj: swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html) wykonać może również relaksujący masaż głowy, który pozwoli na chwilę odprężenia, a jednocześnie pobudzi cebulki włosów do działania i szybszego wzrostu.

  1. Migotka

    A co jest zdrowe na włosy? Do jedzenia w sensie?

  2. Koktajl

    No jak dla mnie to owoce i warzywa. No i duuuża ilość wody :)

  3. Dominiczka

    Duża ilość wypijanej wody ma wpływ na stan włosów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
ABOUT US
o nas Bfestival to typowy blog kosmetyczny poświęcony jedynie tej tematyce. Tutaj znaleźć można wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania, inspiracje oraz pomysły na siebie.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu