mcrblg-header-image

search

Jak leczyć żylaki?


Codzienna, ciężka praca, a także poszczególne obowiązki domowe mogą w znaczącym stopniu wymęczyć nasze nogi. Wszystko to sprawia, że są one narażone na występowanie różnych dolegliwości, wśród których prym wiodą żylaki. Powstają one jednak nie tylko poprzez nadmierną eksploatacje nóg. Mogą być bowiem efektem zmian hormonalnych, ale także złej diety.

Widoczne żyły szpecą wygląd naszych nóg, są także groźne dla naszego zdrowia. Dlatego też należy je leczyć. Zdecydowanie pomoże nam zmiana trybu życia. Powinniśmy przede wszystkim zdrowo się odżywiać, a także rozpocząć uprawianie jakiegoś sportu. Niezwykle korzystne będą również różnego rodzaju preparaty, które odpowiednio nawilżą naszą skórę. Co jednak robić w sytuacji, gdy chcemy natychmiast pozbyć się żylaków?

Fachowa metoda

Odpowiedzią jest kosmetyczka Kraków, a mówiąc dokładniej, jej oferta (szeroki wybór: http://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html), która obejmuje tak zwaną skleroterapię. Jest to zabieg, który polega na zaaplikowaniu bezpośrednio do żylaka leczniczej substancji, która prowadzi do jego zamknięcia.

Umieszczenie składników leczniczych odbywa się za pomocą specjalnej igły, którą wbija się w miejsce powstania żylaka. W sposób zdecydowany usprawniony zostaje proces regeneracyjny, dzięki któremu nasze nogi znów wyglądają pięknie i zdrowo. Efekt w postaci wygładzonej i zdrowej skóry widoczny jest zaraz po zaaplikowaniu stosownej substancji. Pamiętać należy jednak o tym, aby unikać nadmiernej aktywności fizycznej w pierwszym tygodniu po wizycie u specjalisty.

Salon kosmetyczny nie jest jednak jedynym źródłem radzenia sobie z tym problemem. Tak jak już zostało to wspomniane, ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień. Powinniśmy zrezygnować z nadmiernej ilości używek, a także wypracować odpowiednie nawyki żywieniowe. Z pewnością pozytywnie odbije się to na kondycji naszych nóg.

  1. Irena

    Zmiany na nogach często zależą od genów, ale można sobie pomóc samemu. Mnie bardzo służy ruch – regularny jogging. Nie oszukujmy się dziś większość pracuje 8 godzin przy biurku, to nie jest naturalne dla nóg. Lepiej unikać sztucznych preparatów, a w razie konieczności krótki zabieg jest lepszy i trwalszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
ABOUT US
o nas Bfestival to typowy blog kosmetyczny poświęcony jedynie tej tematyce. Tutaj znaleźć można wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania, inspiracje oraz pomysły na siebie.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu