mcrblg-header-image

search

3 sposoby na piękną opaleniznę a przy tym zdrową skórę!!!


Piękna brązowa opalenizna o tej porze roku należy do rzadkości, chyba, że panie dokonują pewne zabiegi. Znane są 3 sposoby aby mieć wymarzony równy brąz na ciele, aczkolwiek nie wszystkie są tak bezpieczne jakby się mogły wydać.

Po pierwsze – solarium

Jest to sposób znany już od bardzo dawna i zapewnia bardzo szybko trwałą i równą opaleniznę. Jednak to by było na tyle jeśli chodzi o plusy, a minusów jest znacznie więcej albowiem bez względu jak wiele dobrego będzie mówione na temat tego opalania to jednak fakty pozostają takie same a mianowicie opalając się w solarium przyspieszamy starzenie się skóry oraz zwiększamy ryzyko zachorowania na raka skóry, a czerniak przecież jest jednym z najbardziej złośliwych i dających przeżuty typem nowotworu. Ponadto nawet jeśli kolor skóry zrobi się brązowy to i tak z czasem wyjdą nam nieestetyczne plamy i zmiany na skórze, które będziemy mogli usunąć jedynie dzięki skorzystaniu z pomocy specjalistki jaką jest kosmetyczka (Bełchatów).

Po drugie – kosmetyki samoopalające

Sposób ten jest całkowicie bezpieczny aczkolwiek jest nietrwały i jeśli nie będziemy uważać przy nakładaniu może wyjść nierówno i będzie to wyglądać nieładnie i nieciekawie. Aby więc osiągnąć jak najlepszy choć nietrwały efekt powinniśmy dokonać zakupu dobrego środka zawierającego naturalne barwniki pigmentacyjne oraz o ile sami nie jesteśmy tego wstanie wykonać równo powinniśmy wyciągnąć pomocną dłoń do przyjaciółki.

Po trzecie – Suplementy i witaminy

Rynek farmaceutyczny oferuje szeroką gamę specyfików poprawiających koloryt skory. W ich składzie najczęściej możemy znaleźć Beta-karoten, witaminę A, E oraz C, te bardziej złożone zawierają też zioła które wpływają na nawilżenie czyli ogórecznik, len albo wiesiołek. Co prawda stosowanie ich nie sprawi, że na skórze pojawi się tak samo ciemny kolor jak po zastosowaniu powyższych metod ale z pewnością najlepiej wpłynie na wygląd naskórka.

Podsumowując jeśli chcemy uzyskać piękny i zdrowy wygląd skóry powinniśmy regularnie przyjmować suplementy które dostarczą tych składników które są potrzebne. Natomiast od czasu do czasu możemy zastosować kosmetyk a z solarium korzystajmy jeszcze rzadziej. Pieniądze które poszłyby na te metody możemy wykorzystać znacznie lepiej, a mianowicie wybierając renomowany salon kosmetyczny, który zapewni nam zabiegi poprawiające wygląd i kondycję naszej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
ABOUT US
o nas Bfestival to typowy blog kosmetyczny poświęcony jedynie tej tematyce. Tutaj znaleźć można wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania, inspiracje oraz pomysły na siebie.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu